ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI

W dnu 16 lipca 2020 r. odbyło się w formie zdalnej zebranie sprawozdawczo-wyborcze Unii. W spotkaniu wzięło udział 29 osób, w tym Przedstawiciele 20 jednostek organizacyjnych uczelni zrzeszonych w Porozumieniu, w których prowadzone są studia w zakresie gospodarowania przestrzenią.